1. Obszar

Doręczamy kwiaty na terenie Krakowa i okolic do 30 km. poza granicami miasta. Koszt dostawy ( na terenie Krakowa ) wkalkulowany jest w cene bukietu .

Poza granicami Krakowa za dostarczenie pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 40 PLN.

2. Zamówienie

Zamówienia można składać:

  • osobiście w siedzibie firmy F.H.U.P. ROGATKA Małgorzata Korzeniak ul. Rakowicka 43. 31-510 Kraków.
  • telefonicznie pod numerami telefonu : (12) 412-43-43, (12) 411-27-32
  • przez Internet www.rogatka.pl
 

Prosimy o składanie zamówienia minimum z dwu dniowym wyprzedzeniem, przy składaniu zamówienia należy dokładnie podać dane odbiorcy i nadawcy przesyłki wraz z numerami kontaktowymi.
Zamówienia realizowane będą po uregulowaniu płatności .

3. Realizacja

Doręczamy kwiaty na terenie Krakowa 7 dni w tygodniu w godzinach od 8-20 z wyjątkiem polskich świąt państwowych i kościelnych (wyjątkowo po wcześniejszym ustaleniu).
Zgodnie z ustaleniami kwiaty są doręczone w uzgodnionym przedziale czasowym. W przypadku jakichkolwiek problemów kurier kontaktuje się ze zleceniodawcą w celu ustalenia odbioru .

4. Płatności

Wszystkie zamówienia rozliczane są w PLN, wszystkie ceny są cenami brutto ( zawierają podatek VAT ). Jakiekolwiek zwroty będą dokonywane w tej samej walucie.

5. Forma płatności

  • gotówka, karty płatnicze w siedzibie firmy
  • przelew bankowy na nr. konta 50102055581111122212500020
  • przekaz pocztowy ( F.H.U.P ROGATKA MAŁGORZATA KORZENIAK UL.RAKOWICKA 43, 31-510 KRAKÓW )
  • Płatności musi zostać dokonana( zaksięgowana na naszym koncie ) najpóźniej jeden dzień przed realizacją zamówienia. W szczególnych wypadkach po uzgodnieniu potwierdzenie należności należy wysłać na numer faksu (12) 410-52-31 lub adres e-mail rogatka.sklep@gmail.com
 

6. Komponenty

Zawsze kiedy jest to możliwe doręczamy identyczne kompozycje zgodnie z oferowanymi w naszym sklepie internetowym. Jednak w związku z sezonowością nieuniknione jest zastąpienie jednego komponentu innym. W tej sytuacji gwarantujemy, że ogólna forma i kolorystyka będzie utrzymana w identycznej atmosferze przy odpowiedniej jakości .

7. Rezygnacja

Rezygnacje z zamówienia należy dokonać minimum dwa dni przed datą doręczenia. Jeżeli rezygnacja nastąpi w dniu dostawy , ale nie póżniej niż 6 godz. przed realizacją zamówienia pobierana jest opłata 40% wartości zamówienia . W innym przypadku pobirane jest 100% należności .

8. Reklamacja

Staramy się zawsze zagwarantować Państwu świerze kwiaty najwyższej jakości. Jeżeli jednak nie będą Państwo zadowoleni z przesyłki reklamacje należy składać telefonicznie w ciągu 24 godzin lub przez adres e-mail.

9. Propozycje

Do naszych bukietów mogą państwo dokupić drobny upominek . W ofercie mamy zestawy filiżanek , kubeczki , figurki . Innym rozwiązaniem mogą być kosze z owocami lub słodyczami -wszystko do uzgodniena .

Do każdej kompozycji jest możliwość dołączenia bileciku z pańtwa tekstem lub życzeniami . Do omawiania szczegółów prosimy o kontakt telofoniczny ; 12 412 43 43 ; 12 411 27 32 lub meilowy rogatka.sklep@gmail.com