do kasy suma: 0,00 zł

Zapraszamy po piękne kwiaty i bukiety do naszej kwiaciarni Rogatka. W tym dniu przygotujemy dla Państwa świeże, pachnące i kolorowe kwiaty. Kwiaty na Dzień Kobiet to niepowtarzalne bukiety przygotowane przez naszych florystów specjalnie z okazji Dnia Kobiet. Dostawa kwiatów możliwa jest na terenie całego Krakowa. Wystarczy wybrać bukiet czy kompozycję kwiatową, a nasza kwiaciarnia internetowa zrealizuje dostawę kwiatów pod wskazany adres. Oferowane przez nas bukiety oraz kompozycje kwiatowe są najwyższej jakości. Pamiętaj, że 8 marca - Dzień Kobiet jest tylko raz w roku. Oferujemy kwiaty cięte, róże, storczyki, tulipany, margerytki, czy kompozycje w koszu. W przygotowanie bukietów wkładamy całe nasze doświadczenie i serce.

Bukiet  Moje serce Bukiet Moje serce
Cena:

360,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bukiet Kropla Bukiet Kropla
Cena:

360,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bukiet letni Bukiet letni
Cena:

240,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bukiet Promyk słońca Bukiet Promyk słońca
Cena:

240,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bukiet Różowe serce Bukiet Różowe serce
Cena:

280,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bukiet z tulipanów Bukiet z tulipanów
Cena:

170,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz z czerwonych róż Kosz z czerwonych róż
Cena:

440,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prosto w serce Prosto w serce
Cena:

380,00 zł

szt.
zobacz więcej
Różany bukiet I Różany bukiet I
Cena:

350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Różowo mi Różowo mi
Cena:

235,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie kwiaty na Dzień Kobiet?

W zależności od tego, kogo chcemy obdarować kwiatami, kolor bukietu będzie różny. Zwykle z okazji tego święta kwiaty będą pochodną koloru czerwonego. Mówimy tu zarówno o krwistoczerwonych różach, jak i delikatnych i pastelowych różowych tulipanach. Te pierwsze, szczególnie w dużym bukiecie, będą symbolem głębokiego i zaangażowanego uczucia. Z kolei różowe kwiaty na Dzień Kobiet oznaczają romantyczność i delikatność i mogą oznaczać coś pomiędzy przyjaźnią a poważnym uczuciem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zakupić kwiaty białe, żółte lub pomarańczowe dla mamy, lub teściowej. Najważniejsze jest to, by kupić bukiet, który na pewno spodoba się obdarowywanej osobie. W końcu nie wszyscy lubią róże, a inni nie przepadają za tulipanami. 

Jakie kwiaty dla dziewczyny, a jakie dla żony? 

Wybór kwiatów dla drugiej połówki jest mniej oczywisty, niż się wydaje. O ile czerwony bukiet dla żony będzie zawsze dobrym wyborem, o tyle podarowany dziewczynie na początku relacji może wszystko zepsuć. W końcu symbolika tego koloru jest dość jednoznaczna i lepiej dwa razy się zastanowić, czy nie lepiej zdecydować się na różowy bukiet. Jest on wyrazem wdzięku i sympatii do drugiej osoby, co do której uczuć nie jesteśmy jeszcze pewni. Kwiaty dla dziewczyny mogą być czerwone, jeśli uczucie jest już głębokie lub gdy właśnie chcemy je wyrazić. Wtedy jednak wystarczy nawet jedna symboliczna róża zamiast całego bukietu kwiatów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl